Комісія суддів оголосила результати конкурсу до Вищого антикорсуду

Поділіться:

Під час сьогоднішнього засідання Вища кваліфікаційна комісія суддів озвучила бали, які набрав 71 фіналіст конкурсу до Антикорсуду.

Про результати конкурсу на 39 вакантних посад у Вищому антикорупційному суді повідомила Громадська рада доброчесності.

Лідирують в рейтингу, та, найімовірніше, будуть оголошені переможцями конкурсу такі кандидати до Вищого антикорупційного суду (черговість за кількістю набраних під час оцінювання балів):

1. Танасевич Олена Віталіївна, 792 бала, суддя, Печенізький районний суд Харківської області

2. Строгий Ігор 782,25 бала, суддя, Шаргородський районний суд Вінницької області

3. Маслов Віктор Васильович, 779, суддя, Тростянецький районний суд Сумської області

4. Федорак Леся Миколаївна, 769,5 бала, голова суду, Гребінківський районний суд Полтавської області

5. Олійник Оксана Вікторівна, 768,75, суддя, Охтирський міськрайонний суд Сумської області

6. Гавриленко Тетяна Григорівна, 767,5, суддя, Новосанжарський районний суд Полтавської області

7. Біцюк Андрій Володимирович, 763,5, суддя, Заводський районний суд міста Миколаєва

8. Коліуш Олег Леонідович, 759,5, суддя, Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

9. Дубас Віталій Михайлович, 757,5, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність

10. Крикливий Віталій Вікторович, 751,5, суддя, Комсомольський міський суд Полтавської області

11. Шкодін Ярослав Віталійович, 749,75, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність

12. Федоров Олег Володимирович, 747,75, старший партнер, адвокат, адвокатське об’єднання “A.C.F. Partners”. Індивідуальна адвокатська діяльність

13. Воронько Володимир Дмитрович, 746,5, суддя, Господарський суд Дніпропетровської області

14. Ногачевський Віктор Вікторович, 745, директор, адвокат, товариство з обмеженою відповідальністю “Лінія Права”

15. Кравчук Олексій Олегович, 740,5, завідувач кафедри господарського та адміністративного права, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

16. Мовчан Наталя Володимирівна, 739,25, суддя, Охтирський міськрайонний суд Сумської області

17. Ткаченко Олег Володимирович, 735 балів, голова адвокатського об’єднання, адвокат, адвокатське об’єднання «Больверк»

18. Широка Катерина Юріївна, 732,25 бала, суддя, Луганський окружний адміністративний суд

19. Хамзін Тимур Рафаїлович, 730,75, суддя, Куйбишевський районний суд Запорізької області

20. Крук Євген Васильович, 727,5, начальник департаменту міжнародного, приватного та фінансового права, адвокатське об’єднання “Ситнюк та Партнери”

21. Саландяк Ольга Ярославівна, 725,5 бала, суддя, Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

22. Сікора Катерина Олександрівна, 721,75, юрист, товариство з обмеженою відповідальністю НВП «Альянс-Д»

23. Михайленко Віра Володимирівна, 718, керівник за сумісництвом, адвокатське об’єднання “Веста”

24. Задорожна Лариса Іванівна, 716,25, суддя Теплицького районного суду Вінницької області у відставці

25. Білоус Інна Олександрівна, 715,5, суддя, Тернопільський окружний адміністративний суд

26. Галабала Маркіян Васильович, 715,25, керуючий, адвокатське бюро “Маркіяна Галабали”

27. Мойсак Сергій Мирославович, 714,75, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність

Переможцями конкурсу на посади в Апеляційній палаті ВАС найімовірніше стануть:

  1. Боднар Сергій Богданович
  2. Чорна Валерія Вікторівна
  3. Калугіна Інна Олегівна
  4. Панкулич Віктор Іванович
  5. Никифоров Андрій Сергійович
  6. Михайленко Дмитро Григорович
  7. Цікало Володимир Ігорович
  8. Панаід Ігор Васильович
  9. Глотов Микола Сергійович
  10. Семенников Олександр Юрійович
  11. Марчак Віталій Ярославович
  12. Чайкін Ігор Борисович

Нагадаємо, конкурс до Вищого антикорупційного суду було оголошено 2 серпня 2018 року. За результатами співбесід за участю представників Громадської ради  міжнародних експертів у фінал відбору пройшов 71 кандидат.

Трансляція засідання ВККС щодо оголошення результатів  конкурсу до ВАС доступна за посиланням.

Поділіться: